אודות

skatche-web-miri-final-10

החוויה וקסם היצירה שבגוש החימר

אני מאמינה שבכל אדם מסתתר אמן פוטנציאלי, אני מאמינה שכל אחד יכול ללמוד וליצור!

שמי מירי עידן ואני אמנית קרמיקאית בעלת סטודיו לקרמיקה בשרון. לפני 16 שנה התנסיתי לראשונה בעבודה בחימר והתאהבתי, ומאז אני אמנית וקרמיקאית יוצרת. המפגש עם החימר הגולמי והאפשרויות הטמונות בו, היכולת לקחת גוש של בוץ ולהפוך אותו ליצירה אמנותית, שימושית, זו תחושה נפלאה וקסומה שמלווה אותי כל יום ונותנת לי תחושה של סיפוק, הנאה ומימוש עצמי.

הגעתי ליצירה בקרמיקה מרקע אקדמי וטיפולי כעובדת סוציאלית ומה שהנחה ומנחה אותי בעבודתי זה אהבת האדם, נתינה ועזרה לאנשים. הבאתי עימי לעולם הקרמיקה והיצירה כישורים של הקשבה, סבלנות, טיפול באמנות ,יכולת ללמד ורצון להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוח.

במהלך חיי הבוגרים התנסיתי בתחומים רבים של אמנות ויצירה כמו: רקמה, אריגה, סריגה, צורפות, גרפיקה ועוד. למדתי במשך למעלה מחמש עשרה שנים אצל מורים בכירים ומוכשרים בתחום הקרמיקה, הקדרות והיצירה. אני משתתפת בהשתלמויות וסימפוזיונים הנערכים בתחום ומתעדכנת ולומדת כל הזמן.

בעבודה עם החימר יש תחושה של ראשוניות וחיבור לאמא אדמה, סוג של מדיטציה וחיבור לנשמה. אני אוהבת את המגע עם החימר – לקחת גוש של בוץ ולהפיח בו חיים, לשחק עם מרקמים וחריטות, ליצור ולחקור את עולם הצבעים והגלזורות ולגלות כל פעם את היכולות הבלתי מוגבלות של עולם הקרמיקה.

בסטודיו לקרמיקה במושב עין שריד אני יוצרת ומוכרת כלים שימושיים ומעוצבים לבית, עבודות יצירה לקישוט ולעיצוב בתים והזמנות לעבודות לפי סגנונך, תקציבך וצרכיך.

בסטודיו לקרמיקה הנעים והמרווח אני מקיימת סדנאות וחוגי קרמיקה, בשעות הבוקר והערב.

החוגים מתאימים למבוגרים שמחפשים לעצמם מקום שקט ליצירה, מקום בו יוכלו להתחבר לעצמם, להירגע מהמרוץ הסוחף של החיים ולהתפתח בתחום לפי הקצב האישי שלהם.

סדנאות קרמיקה מותאמות לקהלים שונים: לילדים עם הוריהם בחופשות, למבוגרים, לחגיגת ימי הולדת או בת מצווה, סדנאות לזוגות, מפגשי גיבוש במשפחה או בעסק ועוד. בסדנאות מובטחת לכם הרפתקה של חוויה שמשלבת לימוד, יצירה, תראפיה, הנאה ותוצאות של כלים ועבודות יפות.

אשמח לארח גם אותך,

מירי עידן


ליצירת קשר
הצטרפו למועדון הלקוחות
לקבלת הנחה לסדנה
ועידכונים על מבצעים
בלה שחר הלל - צילום
עינת איני - עיצוב גרפי
נילי ססלר - סטיילינג